Amazon Fire Tv Stick 4K Medya Oynatıcı hakkında Herşey

Amazon Fire Tv Stick 4K Medya Oynatıcı

4K Ultra HD yayın için optimize edilmiş yeni bir Wi-Fi anten tasarımına sahip en güçlü 4K akış ortamı, oyun ve uygulamalar için diğer 4K akış ortam çubuklarından daha fazla depolama alanı sunar.

4 K Yayın Çubuğuyla Güçlü Deneyim

Sahip olduğu güçlü ve hızlı işlemcisi, 802.11ac Wi-fi desteği bunların yanı sıra yepyeni anten tasarımı sayesinde 4K yayın çubuğu emsalleri arasından sıyrılarak mükemmel bir akış deneyimi sunar.

İçerik Bulma Kolaylığı

Sağladığı zengin içerik seçenekleri arasında gezmek ve aranılan içeriği bulmak “Alexa” sesli sistemi sayesinde oldukça kolaylaştı. Yapılması gereken tek şey “ Alexa ( bulmak istediğiniz içerik her ne ise adını söylemek ) bul “ demek. İşte aradığınız içeriği bulmak artık bu kadar kolay hale geldi.

Daha Fazla Depolama Alanı

Kullandığınız uygulama ve oyunlar için depolama alanına ihtiyaç duyarsınız. Bu ihtiyaca uygun olarak ortam çubukları depolama alanı sunmaktadır. Fakat kullandığınız uygulama ve oyunlar için emsallerine göre en fazla depolama imkanını bu çubukta bulacaksınız.

Alexa Ses Kumandası

Her şeyi tek bir kumandayla yönetmenin kolaylığıyla tanışacaksınız. Hem uyumlu TV’nizi hem alıcınızı hem de ses çubuğunuzu tek yerden kontrol edebilir ses ve güç düğmeleriyle bunları yönetebilirsiniz. Aradığınız içerikleri Alexa sayesinde kolayca bulabilir ayrıca başlatıp durdurabilirsiniz. Sahip olduğunuz kontrol sayesinde izlemeye keyfinizi arttıracaksınız.

Mükemmel Görüntü Deneyimi

Dolby Vision, HLG, HDR10 ve HDR10 + teknolojileriyle gerçeği aratmayan capcanlı renkleri ve görüntüleri evinizde izleme deneyimini yaşayacaksınız. Sahip olduğu teknoloji sayesinde 60 fps’ye kadar 4K Ultra HD görüntünün etkileyici deneyimini yaşayabilirsiniz.

Sınır Tanımayan Eğlence

Yüzbinlerce içerik arasından istediğinizi kolayca bulup seçebilir izleme keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Amazon Fire Tv Stick 4K Kutu içinden çıkanlar

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Bültenimize Abone Olun

Merak etmeyin. Size spam yollamıyacagız!